همدان

جشن تکلیف فرشته های همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان به نقل از ایسنا، جشن تکلیف ۱۰۰۰ نفر از دختران دانش‌آموز با عنوان “جشن تکلیف فرشته‌ها” روز یکشنبه ۲۰ فروردین باحضور آیت الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان برگزار شد.

فرشتگان در فضای حسینیه امام خمینی(ره) به تماشای شکوه این روز ایستاده و با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان به اقامه نمازجماعت پرداختند.

نماینده ولی‌فقیه در استان در حاشیه این جشن گفت: دختران عزیزم نماز خواندن صحبت با خداوند است و چه خوب که شما می توانید با خواندن نماز با آفریننده خود خلوت کنید. آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌موثقی بیان کرد: مهمترین چیز احترام به پدر و مادر است و به عنوان دختران خوب به پاس تشکر دست پدر و مادر خود را ببوسید.

وی اظهار کرد: فرشتگان زیبا به مناسبت رسیدن به سن تکلیف در بین دوستانتان شیرینی پخش کنید و به مناسبت به تکلیف نشستن سعی در آموزش صحیح نماز و خواندن همیشگی آن داشته باشید.

در پایان این مراسم معنوی باشکوه نماز جماعت به امامت آیت الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان اقامه گردید.

جشن تکلیف فرشته های همدان باحضور امام جمعه همدان برگزار گردید

جشن تکلیف فرشته های همدان باحضور امام جمعه همدان برگزار گردید

 

جشن تکلیف فرشته های همدان باحضور امام جمعه همدان برگزار گردید

جشن تکلیف فرشته های همدان باحضور امام جمعه همدان برگزار گردید جشن تکلیف فرشته های همدان برگزار گردید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا