همدان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناسان، با کیوان الوندی مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان درخصوص انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین، روز پنجشنبه بیست و سوم آذرماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه کیوان الوندی مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان همدان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، بیان کرد: باهمکاری ستاد اقامه نماز استان همدان برنامه‌های نمازی قبل و بعد از اوقات شرعی بصورت مداوم، به‌صورت زنده و آرشیوی در حال پخش می باشد.

وی افزود: صدا و سیمای مرکز استان همدان آمادگی کامل را دارد، تا با همکاری ستاد اقامه نماز و انعقاد تفاهم‌نامه در جهت پیشبرد هرچه بهتر مباحث نمازی در شبکه استانی اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، ضمن قدردانی از زحمات صدا و سیمای استان درخصوص تلاش های صورت گرفته در حوزه اقامه نماز، خاطرنشان کرد: صدا و سیما ظرفیت‌های بسیار خوبی جهت جذب کودکان و نوجوانان به نماز را دارد و می تواند بسترسازی های لازم جهت دعوت اقشار مختلف به نماز را فراهم سازد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، گفت: صدا و سیما دانشگاه است و نباید فراموش کنیم صدا و سیما جزء مهمترین دستگاه ها در نهادینه کردن اقامه نماز در جامعه می‌باشد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ملیحی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و آموزشی صورت گرفته در سال جاری، دعوت از اساتید نمازی در برنامه‌های صدا و سیما، ضبط و پخش کلیپ‌های کوتاه، پخش نماز جماعات مدارس، دانشگاه‌ها و پادگان‌ها، برگزاری میزگردهای تخصصی باموضوع پرسش و پاسخ‌های نمازی، پخش زنده اجلاس استانی نماز و… نکاتی را بیان کرد.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان، در مورد نحوه نظارت و بررسی مستندات ادارات استان در سامانه سجاده همچنین برنامه های بومی ابتکاری در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سال ۱۴۰۲، انعقاد تفاهم نامه فی مابین صدا و سیمای با ستاد اقامه نماز استان، همکاری‌های بیشتر و ارسال گزارشات و مستندات به صدا و سیمای کشور و ستاد اقامه نماز و… نکاتی را بیان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا