اخبارهمدان

دومین جلسه بررسی وضعیت نماز خانه های بین راهی استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، دومین جلسه بررسی وضعیت نماز خانه های بین راهی استان همدان  در روز چهارشنبه بیستم تیرماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان و اعضای کمیته های مربوطه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسنی حلم ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) بیان کرد: با توجه به افزایش سفرها به استان همدان در فصل تابستان و ایام محرم و صفر باید وضعیت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی راه های مواصلاتی مورد بررسی قرار گیرد و نسبت به رفع نواقص آنها اقدام شود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان با بیان ایجاد تغییرات قابل توجه در برخی از مجتمع های خدماتی رفاهی ، نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی، اظهارداشت: بهبود وضعیت مجتمع های خدماتی رفاهی در نتایج زحمات و پیگیری های صورت گرفته از طرف دستگاه های متولی می باشد و باید از آنان تشکر و قدردانی به عمل آورد.

حسنی حلم با اشاره به اهمیت رفاه مسافران در سفر به استان همدان عنوان کرد: دستگاه های متولی باید رسیدگی به وضعیت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی را در دستور کار خود قرار دهند و با روش های متفاوت و کاربردی مجتمع های خدماتی و رفاهی را برای بهبود وضعیت نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی مجتمع هایشان ترغیب کنند تا مسافران در سفر به استان همدان با مشکل مواجه نشوند.

وی افزود: هدف ما از برگزاری این جلسه به نتیجه رسیدن و بهبود وضعیت نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی راه های مواصلاتی استان همدان است و باید در بحث بازدید ها برنامه ریزی دقیق تری انجام دهیم و همکاری بین دستگاه های متولی را بیشتر کنیم تا به نتیجه مطلب و هدف این جلسه دست پیدا کنیم.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه اعضای کمیته های مربوطه ضمن ارائه گزارشی از بازدیدهای مجتمع‌های خدماتی و رفاهی و رفع موانع و نواقص نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی ارائه دادند.

دومین جلسه بررسی وضعیت نماز خانه های بین راهی استان همدان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا