اخبارهمدان

شورای اقامه نماز اداره کل پست استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، شورای اقامه نماز اداره کل پست استان همدان، با حضور حجت الاسلام‌ والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، محمد نعیمی مدیر کل و رئیس شورای فرهنگی اداره پست استان همدان و اعضای شورای اقامه نماز اداره پست، روز سه شنبه پنجم دی در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، با اشاره به حدیث «یدُ اللّه ِ معَ الجَماعهِ» بیان کرد: دست خدا با جماعت است که براساس همین حدیث داشتن نشاط روحی، رعایت حق الناس، رعایت بیت المال، مسئولیت شناسی، سلامت روحی و روانی از نتایج مثبت و بارز اقامه کنندگان واقعی نماز است. مدیر ستاد اقامه  نماز استان، افزود: یکی از ویژگی‌هایی که فرد نماز خوان دارد امانت داری است که اقامه نماز این صفت را در افراد تقویت می‌نماید.

وی ادامه داد: باید به فریضه نماز به عنوان ستون دین در جامعه توجه داشت چراکه نماز پشتوانه ای مستحکم و ذخیره ای تمام‌ نشدنی برای مقابله با شیطان نفس بوده و انسان همیشه محتاج نماز است

در ادامه این جلسه محمد نعیمی مدیر کل پست استان همدان گزارشی از برنامه های توسعه وترویج اقامه نماز را ارائه داد و بیان کرد: اداره پست استان همدان از هزار امتیاز ممکنه،۹۷۱ امتیاز را کسب نموده که جا دارد از تمامی دست‌اندر کاران این امر، تشکر کنیم. وی افزود: امیدوارم  باقیات و صالحات برای تمامی عزیزانی باشد که در این راه گام می‌نهند و در راه اقامه نماز جماعت تلاش و کوشش دارند.

در پایان با اهدائ لوح تقدیر از نعیمی مدیر کل و رئیس شورای فرهنگی،  علی اصغر فرامرزی امام جماعت اداره کل پست همدان و ابراهیم رضایی منش پستچی ساعی در امر  و از اداره کل پست استان همدان که در ارزیابی دستگاهای استان بعنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه شناخته شده بود تجلیل بعمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا