اخبارحوزه ریاستفارس

بازدید قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور از روند پیشرفت مسجد حضرت خدیجه(س) شیراز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ پانزدهم بهمن ماه، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور از روند پیشرفت مسجد و مجتمع فرهنگی و آموزشی حضرت خدیجه(س) در شیراز بازدید کرد.

وی که از ابتدای عملیات ساخت این مسجد پیگیر امور و روند کار است، از پیشرفت کار ابراز رضایت کرد و از مجموعه همکاران و دست اندر کاران ساخت مسجد تشکر کرد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: به یاری خداوند و با پیگیری های لازم با همکاران ستاد اقامه نماز مرکز و مجمع خیرین مسجد ساز، روند کار سرعت بیشتری خواهد گرفت.

وی افزود: مسجد حضرت خدیجه(س) با توجه به موقعیت مکانی در نقطه مناسبی از شهر شیراز قرار گرفته است که قطعا برای این منطقه از شیراز که جایگاهی محروم می‌باشد تاثیرگذار و ارزشمند خواهد بود.

دکتر زرهانی یادآور شد: با توجه به بازدید قبل تقریبا ۴۰% از کل پروژه انجام شده که نسبت به قبل می‌توان ذکر کرد پروژه از روند و سرعت خوبی برخوردار بوده است.

شایان ذکر است مسجد حضرت خدیجه(س) در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۶۵۰ متر در میدان فرصت شیرازی در یکی از نقاط محروم شیراز با همکاری ستاد اقامه نماز کشور در حال ساخت می‌باشد.

ستاد اقامه نماز کشور فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا