فارس

جلسه هیات امنای مسجد حضرت خدیجه کبری س استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۱۰خرداد ماه جلسه هیات امنا مسجد حضرت خدیجه کبری س با حضور ایمانیه استاندار فارس، ایزدی مدیر کل اداره صمت، ذوالانوار مدیر، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و دیگر مسئولین شهری در محل مسجد در حال احداث برگزار گردید.

در جلسه هیات امنا مسجد حضرت خدیجه کبری س که همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج امام رضا (علیه السلام) برگزار گردید، آغاز به کار رسمی روند احداث پروژه این مسجد با حضور هیت امنای این مسجد و نیز دکتر ایمانیه استاندار فارس اعلام و نیز به اجرا در آمد.

ایمانیه استاندار فارس ضمن خداقوت و خسته نباشید به اعضای ستاد اقامه نماز استان فارس بابت پیگیری های مداوم جهت ساخت این مسجد، به ادارات تابعه و نهاد های ذی ربط دستور داد تا نسبت به تسهیل و راه اندازی پروژه مذکور نهایت تلاش را به کار گرفته و نیز از دریافت هرگونه هزینه اداری جهت کمک به ساخت این مجتمع فرهنگی، مذهبی خودداری نمایند.

وی در ادامه از زمین در حال احداث بازدید و از عملیات در حال اجرای این پروژه نظارت به عمل آورد.

همچنین در این جلسه مقرر گردید که علاوه بر کمک خیرین مسجدساز، اداره کل صمت استان فارس نیز از کارخانجات تحت پوشش خود درخواست مساعدت در تهیه لوازم ساختمانی و مصالح مورد نیاز این پروژه را داشته باشد.

 

 

جلسه هیات امنا مسجد جلسه هیات امنا مسجد جلسه هیات امنا مسجد جلسه هیات امنا مسجد جلسه هیات امنا مسجد جلسه هیات امنا مسجد جلسه هیات امنا مسجد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا