اخبارفارس

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس با سرپرست دانشگاه فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و پنجم آبان ماه، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس با شیبانی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در راستای برنامه‌های فرهنگی آموزشی ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در محل پردیس شهید رجایی این دانشگاه دیدار کرد.

در این دیدار ذوالانوار آمادگی ستاد اقامه نماز استان فارس را در خصوص تهیه و تدوین دوره‌های آموزشی و ارسال اساتید جهت برگزاری کلاس و دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد و گفت: دانشگاه فرهنگیان محور اصلی تهیه و هماهنگی جهت مدیران آینده و معلمان کشور جمهوری اسلامی ایران است لذا باید معلمان آینده با آمادگی کامل و وافی سر کلاس درس آماده شوند و به نیازهای فرهنگی جامعه پاسخگو باشند.

در ادامه این دیدار شیبانی سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه در آسیب شناسی باید وقت بیشتری گذاشت و جلسات بیشتری تشکیل داد گفت: دانشگاه فرهنگیان آماده برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان می‌باشد.

با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اجلاس نماز استان در سال گذشته، دانشگاه فرهنگیان با افتخار اعلام نمود که امسال هم میزبان اجلاس نماز استان فارس خواهد بود.

نعمتی معاون فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن اعلام آمادگی این ستاد جهت برگزاری دوره‌های آموزشی و فرهنگی گفت: از اساتید خبره و توانمند مرکز تخصصی نماز قم در اجرای برنامه‌ها استفاده خواهد شد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی دانشگاه فرهنگیان، تفاهم نامه همکاری امضا و اجرای برنامه های متمم سال ۱۴۰۲ بررسی و بر روند اجرای آن تاکید شد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان فارس سرپرست دانشگاه فرهنگیان فارس سرپرست دانشگاه فرهنگیان فارس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا