اخبارکاشان

دیدار سرپرست ستاد اقامه نماز کاشان با نماینده ولی فقیه در منطقه

سرپرست ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان، سرپرست ستاد اقامه نماز در جلسه ای با نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان با موضوعیت برگزاری دوره های جاری و ارائه گزارش از عملکرد سه ماه اول سال، در روز بیست و هفتم خرداد ماه دیدار کرد.

در ابتدای این جلسه حجت السلام حسینی، نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان اظهار داشت: گسترش نماز نه تنها در کاشان بلکه در کل کشور از مهمترین امور است و ما باید در این راستا به صورت هدفمند قدم برداریم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام تواضعی، گزارشی از اجرای گردهمایی کارشناسان فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نمازکشور در کاشان در ماه قبل، فعالیت ها و سرکشی های ادارات در سه ماه اخیر و اجرای دوره های مصوب ستاد اقامه نماز کشور در سال جاری ارائه کرد.

سرپرست ستاد اقامه نماز از برگزاری دوره سه روزه تربیت مبلغ معارف نماز در تیرماه خبرداد و گفت: این دوره برای توانمند سازی بیشتر روحانیون در زمینه نماز بسیار حائز اهمیت است.

در پایان این جلسه حجت الاسلام تواضعی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و همکاری امام جمعه و نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان در زمینه نماز، گفت: نماز پرچم اسلام و نشانه مسلمان بودن است و امیدواریم بتوانیم قدمی در راستای احقاق این موضوع مهم برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا