اخبارتهران

دبیر اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت الاسلام و المسلمین معصومیان دبیر اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مهدی بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران و عسکری رئیس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی، در تاریخ دوم اسفند ماه در دفتر اقامه نماز استان برگزار شد.

در این دیدار دبیر اقامه نماز تبلیغات اسلامی ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته حجت الاسلام بهشتی، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات سال ۱۴۰۲را در راستای ترویج فرهنگ نماز در تبلیغات اسلامی  تشریح و اعلام آمادگی نمودند  تا در سال ۱۴۰۳ مشارکت حداکثری در ارتباط با برنامه های نمازی داشته باشند.

وی گفت: در برنامه طرح امین که با همکاری آموزش و پرورش در مدارس انجام می شود می بایست بهینه سازی وآسیب شناسی گردد.

در ادامه سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: در برنامه ها و دوره های توانمد سازی که برای ائمه جماعات روحانی در آینده نزدیک برگزار شود بایستی بتوانیم اساتید بومی و نخبه   بیشتری برای حضور در مدارس را داشته باشیم.

وی گفت: برگزاری دوره های توانمند سازی ائمه جماعات برکات فراوانی را دارد از جمله برکات آن یافتن و پیدا کردن نخبکان بومی طلبه برای نسل های بعدی مدرسی نماز در شهر تهران را در بر دارد.

رئیس اداره برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی از زحمات و پیگیری دبیر اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر نمود و گفت: بارگذاری مستندات در سامانه سجاده مورد تاکید می باشد.

دبیر اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استاندبیر اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا