اخبارفارس

مدیر ستاد اقامه نماز استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه، مدیر ستاد اقامه نماز استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با هدف تبیین برنامه های امسال این ستاد و همکاری با سازمان مدیریت دیدار کرد.

سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در دیدار با پاپری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از فعالیت ها و برنامه ها و حمایت های آن سازمان در امر خدمت به طلاب و ترویج فرهنگ اقامه نماز تقدیر کرد.

ذوالانوار گفت: همت و تلاش ما خدمت به نماز و ترویج دین است و همواره در این امر استوار و پرتلاش خواهیم بود. برنامه ما این است که بتوانیم باری را از دوش ائمه جماعات برداریم. در دو سال گذشته برنامه های خوبی جهت توسعه و ترویج امر اقامه نماز در همکاری با مدیریت و برنامه ریزی و تخصیص بودجه داشته‌ایم.

ذوالانوار همچنین ضمن تبریک انتصاب پاپری به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، برای وی آرزوی توفیق و سلامتی کرد و از خدمات و تلاش های رحمانی دبیر شورای اقامه نماز آن سازمان تشکر کرد.

در ادامه پاپری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: با تمام توان در امر خدمت به نماز و توسعه آن خواهیم بود.

وی افزود: در امر معیشت طلاب و خدمت به این عزیزان هرکار که در توان داشته باشم انجام خواهم داد. بر اساس مساعدت استاندار نسبت به بودجه تخصیصی جهت ائمه جماعات مدارس پیگیری خواهیم کرد.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا