اخبارکردستان

مدیر ستاد اقامه نماز با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان دیدار کرد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان: بحث نماز جزء اعتقادات ما است و همه ما موظف هستیم به این فریضه الهی در عمل اهمیت دهیم و نسبت به ترویج آن کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ دهم بهمن ماه، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این دیدار مدیر ستاد اقامه نماز گفت: ستاد اقامه نماز استان ها سالیانه فعالیت های خود را در دو بخش برنامه ریزی می کنند؛ یک بخش برنامه های ملی و کشوری است که از طرف ستاد اقامه نماز کشور ابلاغ خواهد شد و اعتبارات مربوط به آن را هم تخصیص داده می شود و بخش دیگر برنامه های بومی و ابتکاری می باشد که توسط استان برنامه ریزی می شود و معمولا اعتبارات آن نیز از منابع استانی تامین خواهد شد.

وی افزود: ما در ابتدای سال برنامه های بومی و ابتکاری خود را طی نامه ای به استاندار اعلام کردیم و در شورای اقامه نماز استان نیز مورد تایید قرار گرفته است و بخشی از آن به اجرا در آمده است اما برای تداوم و اجرای تمام برنامه ها نیاز به تخصیص اعتبارات استانی داریم.

عظیمی گفت: از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان تشکر می کنیم که در مقاطعی به ستاد اقامه نماز کمک و مساعدت نموده است اما انتظار داریم اعتبارات لازم را جهت اجرای سایر برنامه ها تامین کند.

در ادامه جلسه محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان ضمن تشکر از برنامه هایی که ستاد اقامه نماز انجام می دهد گفت: بحث نماز جزء اعتقادات ما است و همه ما موظف هستیم به این فریضه الهی در عمل اهمیت دهیم و نسبت به ترویج آن کمک کنیم.

وی افزود: نماز در دین مبین اسلام جایگاه بسیار ویژه و با اهمیتی دارد و ستاد اقامه نماز هم در این راستا زحمات زیادی کشیده است و ما هم خود را موظف می دانیم که در حد توان از ستاد اقامه نماز پشتیبانی و در حد امکان نیز اعتبارات مورد نیاز را تامین کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا