اخبارتهران

دبیر اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت  الاسلام و المسلمین احمدیان دبیر اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران، در تاریخ دوم اسفند ماه در دفتر استان تهران برگزار شد.

در این دیدار دبیر اقامه نماز بنیاد شهید ضمن تبریک گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته درسال ۱۴۰۲ راستای ترویج نماز را در ادارات تابعه بنیاد شهید شهرستان های  استان تهران را تشریح کرد.

وی گفت: ستاد اقامه نماز در بنیاد شهید در پانزده شهرستان دفتر دارد و نماز جماعت با حضور ائمه جماعات  به طور منظم و به جماعت برگزار می شود .

در ادامه سرپرست استان تهران گفت: پیشنهاد می شود دوره آموزشی توانمد سازی  با برنامه ریزی برای ائمه جماعات روحانی در اداره کل بنیاد شهید به صورت هدفمند در سه حوزه نماز، مهدویت و تفسیر قرآن برگزار شود.

وی گفت: می توانیم با برنامه ریزی دوره های آموزشی را برای خانوادهای شهدای فاطمیون که غالبا در اطراف تهران و شهرستان های استان تهران ساکن هستند داشته باشیم، تامین استاد و محتوای آموزشی از ستاد استان تهران و فراهم نمودن بستر برگزاری دوره با اداره کل بنیاد شهید می باشد.

رئیس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی با تاکید به بارگذاری مستندات در سامانه سجاده گفت: بایستی در اسرع وقت شورای اقامه نماز اداره کل برگزار و با برنامه ریزی نسبت به برگزاری دوره آموزشی و برنامه های ابتکاری در ماه مبارک رمضان برای فرزندان و خانواده های شهدا و ایثارگران تصمیم گیری و مصوب و اجرایی گردد.

دبیر اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استاندبیر اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا