اخبارقم

شورای اقامه نماز اداره کل امور مالیاتی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز اداره کل امور مالیاتی استان، صبح یکشنبه هفتم آبان ماه، با حضور مدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز و مدیرکل، ائمه جماعات و دیگر اعضا شورای اقامه نماز اداره کل امور مالیاتی برگزار شد.

شورای اقامه نماز اداره کل امور مالیاتی قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(س)، به جایگاه ویژه نماز در سیره حضرت اشاره و خاطر نشان کرد: بیت النور یکی از اصلی ترین نشانه های جایگاه ویژه نماز در سیره کریمه اهل بیت است.

وی در ادامه جایگاه نماز در سیره شهدا را مورد تاکید قرار داد و گفت: شهدایی که جان خود را در دفاع از ناموس فدا کردند همگی از اهالی مساجد و اهتمام ورزان به اقامه نماز جماعت اول وقت بودند که این امر از آثار ارزنده نماز است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده اداره کل امور مالیاتی در مباحث فرهنگی و به صورت خاص نماز، از کسب رتبه تقدیر ویژه توسط دستگاه از هیات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه های استان در حوزه نماز در سال گذشته خبر داد و گفت: اداره کل امور مالیاتی با پیگیری های دبیر اقامه نماز و حمایت های مدیرکل و معاونین هر ساله پیشگام ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز است.

 اهتمام دستگاه های غیر فرهنگی به امور فرهنگی را مغتنم دانست و افزود: اهتمام به امور فرهنگی همچون نماز، علاوه بر آثار مطلوب بر کارکنان و مراجعین، از ایجاد آسیب ها دستگاه نیز جلوگیری خواهد کرد.

شورای اقامه نماز اداره کل امور مالیاتی قم برگزار شد

مدیر کل امور مالیاتی استان نیز در این جلسه با تاکید بر جایگاه نماز در بین همکاران گفت: با اهتمامی که همکاران به این فریضه الهی دارند نماز های جماعت باشکوهی در اداره کل و دیگر ادارات تابعه اقامه می شود.

وی در ادامه ائمه جماعات را حلقه وصل کارکنان و شورای اقامه نماز دانست و گفت: به جهت تعمیق ارتباط کارکنان با ائمه جماعات و استفاده حداکثری از ظرفیت ائمه جماعات، ائمه جماعات ضمن جمع آوری کاستی های موجود از همکاران مطالب را جهت بررسی و رفع در شورای اقامه نماز مطرح کنند.

حسین نیروبخش در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات نمازی در این اداره کل پرداخت و تدوین تفاهم نامه بومی، تدوین برنامه های راهبردی، تشکیل جلسات شورای اقامه نماز، برگزاری مسابقه کتابخوانی، نظرسنجی نمازی در بین همکاران و تبلیغات محیطی از طریق اتوماسیون اداری را از جمله اهم اقدامات شکل گرفته در دستگاه عنوان کرد.

برگزاری جشن تکلیف فرزندان نومکلف همکاران در اعیاد پیش رو و تامین امام جماعت برای ساختمان جدید دستگاه از جمله مصوبات این جلسه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا