اخبارقم

نمازخانه مجتمع خیرین سلامت قم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، نمازخانه مجتمع خیرین سلامت، ظهر یکشنبه، سوم تیرماه افتتاح شد.

در این آیین که با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، رئیس و کارکنان بیمارستان خیرساز فرقانی برگزار شد بر لزوم بستر سازی اقامه نماز بیماران و همراهان تاکید شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این آیین ضمن تقدیر از اهتمام رئیس بیمارستان، بر لزوم بسترسازی برای اقامه نماز برای همراهان تاکید و خاطرنشان کرد: آثار روحی نماز موجب آسودگی خاطر بیماران و همراهان خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور تمهیدات لازم برای اقامه نماز بیماران را تشریح کرد و گفت: نماز تحت هیچ شرایطی از انسان ساقط نمی شود و وظیفه ما زمینه سازی اقامه نماز بیماران با شرایط متفاوت است.

وی همچنین به برگزاری دوره های آموزشی نماز ویژه پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان بیمارستان ها اشاره کرد و گفت: آموزش همکاران شما موجب پاسخگویی صحیح آنان به بیماران در خصوص مسائل شرعی خواهد شد.

معاون نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این آیین به درخواست های مراجعین و پیگیری های انجام شده در پیش بینی نمازخانه در طبقات این بیمارستان اشاره کرد و گفت: پس از پیگیری ها و با اهتمام و همکاری رئیس بیمارستان، نمازخانه های ویژه آقایان و بانوان در طبقات بیمارستان فرقانی تعبیه شد.

حجت الاسلام و المسلمین پورتوحیدی همچنین خاطر نشان کرد: پیش از این همراهان می بایست به منظور اقامه نماز به نمازخانه مرکزی مجتمع بیمارستانی خیرین سلامت که در ساختمانی مجزا و با فاصله چند دقیقه ای از این ساختمان تعبیه شده است مراجعه می کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا