آذربایجان غربیاخبار

جشن تکلیف دانش آموزان دبیرستان شهید مصلی نژاد ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، در دهه کرامت، روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه دانش‌آموزان پرشور دبیرستان شهید مصلی نژاد ارومیه، با برگزاری جشن تکلیف در محل مسجد بازارباش مجمع امیرالمومنین حیدر (ع)، گامی معنوی به سوی بلوغ دینی برداشتند.

این مراسم باشکوه، که با همت کانون تخصصی تبلیغ دینی خدمت رضوی و ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی و با حمایت یاوران نماز، مدیریت و معلمان مدرسه برپا شد، نمادی از آغاز مسیری جدید در زندگی این نوجوانان بود.

در این روز مملو از شادی، دانش‌آموزان آمادگی خود را برای پذیرش وظایف و مسئولیت‌های دینی نشان دادند.

مراسم با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم آغاز و با اجرای سرودهای معنوی و برنامه‌های فرهنگی متنوعی که به وسیله دانش‌آموزان و معلمان اجرا شد، ادامه یافت.

این برنامه‌ها، که با هدف ترویج فرهنگ نماز و ارزش‌های اسلامی طراحی شده بودند، به تقویت روحیه معنویت و ایجاد حس همبستگی در میان دانش‌آموزان کمک کرد.

همچنین، در این جشن، اهدای هدایای نمادین و پذیرایی از دانش‌آموزان، لحظاتی خاطره‌انگیز و ماندگار را برای همه شرکت‌کنندگان به ارمغان آورد.

این هدایا شامل کتاب‌های دینی، سجاده نماز و مهر بود که با هدف تشویق دانش‌آموزان به اقامه نماز و تعمیق بینش دینی‌شان اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا