آذربایجان شرقیاخبار

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی از بهزیستی تبریز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت بهمراه حجت الاسلام بابایی کارشناس فرهنگی ستاد، از بهزیستی تبریز، روز یکشنبه دوم بهمن ماه انجام شد.

در این دیدار صمیمی حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان و مربیان مجموعه گفت: واقعا کار در این مجموعه ها روحیه قوی و جهادی میخواهد، چرا که شما ها تمام کس این بچه ها هستید هم پدر، مادر، برادر و خواهر، با اینکه مشکلات شخصی دارید ولی با تمام وجود تلاش می کنید که نیاز های این بچه ها را فراهم سازید.

وی افزود: این موقعیت را از الطاف خداوند بدانید چرا که کارهای بزرگ شما را در این دنیا عوضی نیست، به کار خود رنگ الهی بدهید و سعی کنید در این راه معنویت خود را با اقامه نماز و یاد حضرت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تقویت کنید.

از جمله برنامه های اجرا شده در این دیدار می توان به، اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری، مسابقه احکام و مقدمات نماز و مهدویت اشاره کرد.

دیدار حجت الاسلام آقاجانی از بهزیستی تبریزدیدار حجت الاسلام آقاجانی از بهزیستی تبریزدیدار حجت الاسلام آقاجانی از بهزیستی تبریزدیدار حجت الاسلام آقاجانی از بهزیستی تبریزدیدار حجت الاسلام آقاجانی از بهزیستی تبریزدیدار حجت الاسلام آقاجانی از بهزیستی تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا