اخبارحوزه ریاست

روز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

با توجه به وجود شایعات مختلف در خصوص سلامتی استاد قرائتی، وی با حضور در ستاد اقامه نماز فعالیتهای روزانه خود را به نحو مطلوب انجام داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در روز دوشنبه هشتم خرداد ماه با حضور در ستاد اقامه نماز، ضمن شرکت در جلسه هیات امنای مسجد اهل بیت(ع) طی سخنانی گفت: از مجموعه های علمی و فرهنگی قم در جهت گسترش و تعمیق فعالیت های فرهنگی استفاده شود.

وی در ادامه فعالیت خود، ضمن دیدار با رئیس جدید مرکز تخصصی نماز نکاتی را جهت فعال کردن مرکز و تربیت نیروی انسانی متخصص بیان داشت

لازم به ذکر است با حکم ستاد اقامه نماز حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل ولی خانی به عنوان مدیر جدید مرکز تخصصی نماز قم منصوب شد.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در پایان برنامه های امروز خود با حضور در جلسه شورای معاونین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) رهنمودهای لازم را به حضار ارائه کرد.

روز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

روز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

روز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

روز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتی روز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتیروز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتیروز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتیروز پر کار حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا