اخبارکرمان

گفتمان دینی با موضوع نماز و مهدویت در شهرستان بم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاداقامه نمازاستان کرمان، روز دوشنبه دهم مهرماه گفتمان دینی با موضوع نماز  در مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا شهرستان بم  با حضور دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بم برگزار شد.
در این نشست دبیرستاد اقامه نماز شهرستان بم بیان داشت: برگزاری گفتمان دینی موجب افزایش معلومات دینی و کاهش معضلات فرهنگی می شود.

علی آبادی هویت بخشی به دانش آموزان و ایجاد شناخت و معرفت نسبت به خداوند متعال را حائز اهمیت دانست و گفت: اگر این شناخت به خوبی حاصل شود اقدامات فرهنگی و توجه به نماز و قرآن خودبه خود با عشق وعلاقه انجام می شود.

دبیرستاد اقامه نمازشهرستان بم تصریح کرد: در گفتمان دینی به موضوعاتی از قبیل نقش نماز در کاهش آسیب ها،فضای مجازی ،مباحث مهدویت و نقش نماز در تربیت دینی پرداخته می شود.

حجت الاسلام علی آبادی دبیرستاد اقامه نماز شهرستان بم نهادینه کردن فرهنگ نورانی نماز در بین دانش آموزان، جوانان و نوجوانان را  از اهداف برگزاری این گفتمان ها دانست و گفت: شما دانش آموزان آینده سازان فردای این مملکت هستید و حرف اول را در بین مسائل دینی نماز میزند پس بنابر این اگر نمازتان مقبول شد بقیه اعمالتان هم قبول می شود و اگر نمازتان رد شد بقیه اعمال نیز رد خواهد شد.

برگزاری گفتمان دینی با موضوع نماز و مهدویت در شهرستان بم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا