اخبارچهار محال و بختیاری

برگزاری نشست نماز ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه اول شهر شلمزار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، نشست نماز ویژه دانش آموزان مقطع اول شهر شلمزار با حضور حجت الاسلام والمسلمین زمانی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کیار روز دوشنبه بیست و دوم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین زمانی با توجه به اهمیت نماز جماعت در مدارس گفت: شما دانش آموزان باید همیشه تلاش کنید که نماز اول وقت و به جماعت در نماز خانه مدرسه برگزار کنید و از هرگونه غفلت نسبت به اقامه و امر نماز دوری کنید.

وی افزود: باید نماز را جوری در خانه و زندگی خود جلوه دهیم که برکات و فواید آن بی نصیب نشویم.

زمانی ادامه داد و گفت:ما اگر شخصی را نشناسیم، نسبت به او برخورد و لدب و تواضع نخواهیم داشت، ولی اگر بدانیم که او دانشمندی عزیز و مبتکر و مخترعی است که افتخارات زیادی دارد، حتماً نسبت به او علاقمند می شویم، حال اگر بدانیم، نماز یعنی خدایی شدن، نماز یعنی اتصال بی نهایت کوچک با بی نهایت بزرگ، نماز کلید نجات از قهر خداست، تمام کلمات در نماز نهفته شده و یک کارخانه آدم سازی است؛ آنگاه ممکن نیست که نسبت به نماز کوتاهی کنیم.

زمانی در پایان اظهار کرد: گاهی دلیل سنگینی نماز، جهل به قرائت نماز، احکام نماز، آثار نماز، اهمیت نماز و عواقب سستی و ترک نماز است، این نقض باید از سوی والدین، مربیان، معلمان  کتاب ها برطرف شود.

برگزاری نشست نماز ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه اول برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا