اخبارخراسان جنوبی

برگزاری نشست تخصصی نماز و مهدویت ویژه کارکنان کانون پرورش فکری خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، نشست تخصصی نماز و مهدویت با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ویژه کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استاندر روز شنبه ۱۳اسفند ماه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در این نشست مدیر ستاد اقامه نماز استان ، ضمن تبریک تولد حضرت علی اکبر (ع) به سخن امام حسین (ع)، به تفسیر آیه۳۰ سوره فرقان پرداخت و بیان کرد که به عنوان یک منتظر واقعی امام زمان ، از مهجوریت قرآن جلوگیری کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سعی شود که برنامه سه شنبه های مهدوی در صورتی که ۲ دقیقه هم باشد برگزار شود که در طول سال و ۵۰ جلسه منظومه ای کامل در خصوص امام زمان (عج) را خواهیم داشت و در صورت معرفی کتاب حتی اگر یک نفر کتاب معرفی شده را مطالعه کند ، کار ارزشمندی صورت گرفته است .

وی افزود: به عنوان منتظر امام زمان (عج) فرزندان خود را با ویژگی ها و خود امام آشنا کنیم تا بتوانند در صورت سوال از ایشان پاسخ گو باشیم .

در پایان از تابلو نمازخانه مراکز و اداره کل مزین شده به نام یک شهید رونمایی و از فعالین نماز و مسابقه کتابخوانی ویژه فرزندان کارکنان تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا