اخباریزد

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز سه شنبه بیست و دوم خرداد ماه، دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان با تدریس مدیر ستاد اقامه نماز استان و استاد بومی مرکز تخصصی نماز به کار خود پایان داد.

این دوره آموزشی به مدت ۱۰ ساعت در دو روز، به صورت حضوری برای کارکنان کتابخانه مرکزی یزد و برای سایر کارکنان این نهاد به صورت وبینار در بستر اسکای روم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز اظهار داشت: اینکه ما می بینیم در جامعه برخی افراد آرامش ندارند، چون آرامش را در چیزی می جویند که خدا در ذات آن آرامش قرار نداده است، خداوند می فرماید: “أَلَا بِذِکْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ” آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش می‌یابد، یکی از مصادیق یاد خدا نماز است که خداوند در این دنیای پرطلاطم واجب کرده تا غافل نباشیم.

وی بیان کرد: والدین وظیفه دارند فرزندان خود را به انجام فرایض الهی و نماز اول وقت سوق دهند و با توجه به آیاتی از قرآن کریم و روایات اهل بیت (ع)به اهمیت نماز و آثار و برکات آن در زندگی و ترک نماز و پیامدهای آن مطالبی مبوسطی ارائه کرد.

 

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد دوره آموزشی آداب و اسرار نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا