اخبارکرمان

سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در خصوص جهاد تبیین در محل دانشگاه شهید چمران کرمان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان ،حجت الاسلام مهدی عربپور  مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان در ارتباط با ترویج فرهنگ معنویت و نماز صبح روز دوشنبه هفدهم بهمن ماه با حضور در جمع اساتید و پرسنل دانشگاه فنی حرفه ای شهید چمران کرمان با تشریح بصیرت در سایه جهاد تبیین پرداخت.

وی در این برنامه که به صورت ویدئو کنفرانس در بین افرادی از دانشگاه های فنی و حرفه ای دیگر استانها پخش شد اظهار داشت: جهاد تبیین به معنای مبارزه با حرکت دشمن در پخش شایعات و نشر دروغ و وارونه کردن حقایق می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز کرمان در ادامه افزود:در جهاد تبیین اصول تبلیغات و مخاطب شناسی اصل است،و فردی که تبیین مسائل را دارد و باید با موضوعاتی که ضرورت دارد آشنایی داشته باشد.

حجت الاسلام عربپور بیان کرد:امروز موضوعاتی چون اعتقادات و معنویت و اصل اسلام،و نظام اسلامی ولایت فقیه و دست آوردهای انقلاب و فساد رژیم طاغوت و مسائل مربوط به حوزه زن و حقوق آن در اسلام از اهمیت بیشتری برخوردار است که باید به آنها پرداخته شود.

همچنین زیارت  و قرائت فاتحه بر دو شهید گمنام مدفون در دانشگاه شهید چمران از دیگر برنامه های مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان بود.

برگزاری جلسه آموزشی جهاد تبیین در محل دانشگاه فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان

برگزاری جلسه آموزشی جهاد تبیین در دانشگاه فنی حرفه ای شهید چمران کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا