اخبارخراسان جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس بیرجند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، کارگاه آموزشی طرح مبین   با همکاری مشترک مراکز غیردولتی و توسعه ی مشارکت های مردمی اداره کل آموزش پرورش، ستاد اقامه نماز و معاونت پرورشی فرهنگی استان خراسان جنوبی در سه محور اقامه نماز در مدرسه، اقامه نماز در خانواده  با حضور حجت الاسلام و المسلمین آکار از مدرسین بومی استان در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

حجت الاسلام آکار ضمن بررسی شیوه‌های جذب دانش آموزان به نماز، در خصوص مشاوره دانش آموزان و دعوت آنان به آرامش و صحبت و همنشینی در مدرسه تأکید داشت و در ادامه در خصوص راه‌های دعوت به نماز و راهکارهای عملی مدیریت اقامه نماز و تکریم نمازگزاران و اولیا و خانواده‌ها در مدرسه پرداخت .

مدرس بومی استان در این نشست به اقامه نماز در مدرسه به لزوم انس به نماز در بین دانش‌آموزان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح مبین، مهارت افزایی مدیران مدارس در خصوص اقامه نماز در مدارس است، افزود: ما به دنبال شیوه های مدیریت اقامه نماز و جذاب سازی برنامه های نماز در مدارس هستیم و اجرای طرح مبین می‌تواند راهکاری اصولی و هدفمند به مدیران مدارس ارائه نماید.

آکار در پایان گفت: اقامه نماز به طور قطع می‌تواند دانش آموزان را از مسائل و معضلات دور نگه دارد و اخلاق و خصال نیکو را در آنها تقویت کند.برگزاری کارگاه آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس بیرجند

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا