اخبارخراسان جنوبی

برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی ستاد اقامه نماز در نمایشگاه قرآن استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان‌جنوبی، ۱۵ فروردین‌ماه همزمان با سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن کریم با عنوان قرآن کتاب زندگی در محل فرهنگسرای بیرجند با حضور حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی، قائم‌مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، طالبی معاون سیاسی و امنیتی استانداری و مسئولین استانی افتتاح شد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم اظهار کرد: در مسیر دین خدا حرکت کردن به معنای تقواست.

وی با بیان اینکه مهم این است که مسیر و سبک زندگی قرآنی را برای خود برگزینیم، افزود: برای اینکه در مسیر هدایت و تقوا حرکت کنیم، باید خالص شویم‌؛ خداوند به‌صورت یک کتاب واحد، حقیقت قرآن را بر قلب زندگی مردم نازل فرمود و بشر هدایت شد. هدایت شدن به غبارزدایی دل و تقوا لازم دارد‌‌ و ماه رمضان این فرصت را فراهم می‌کند که بتوانیم از برکات قرآن به‌واسطه تقوا بهره‌مند شویم.

قائم‌مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: نکته بعدی این است که گفته شده که اگر می‌خواهید خداوند با شما سخن گوید قرآن بخوانید و ماه مبارک رمضان توفیق این ارتباط را به انسان عنایت می‌کند.

نمایشگاه قرآن، کتاب زندگی به مدت پنج شب پذیرای علاقه‌مندان است. غرفه‌های تلاوت، شهدای قرآنی، رسانه، کار با کودکان، جهاد تبیین، عرضه محصولات فرهنگی نماز و برنامه‌های جشن‌محور از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این نمایشگاه است.

برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی ستادنماز در نمایشگاه قرآن استانحجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان درحاشیه افتتاحیه نمایشگاه محصولات فرهنگی و عکس نماز ستاد اقامه نماز در نمایشگاه قرآن استان در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما مرکز استان به تشریح فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و آموزشی با محوریت نماز و مهدویت پرداخت.

برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی ستاد اقامه نماز در نمایشگاه قرآن استان خراسان جنوبیمدیر ستاد اقامه نماز استان در این گزارش اظهار داشت: هدف و حضور ستاد اقامه نماز در نمایشگاه قرآن کتاب زندگی ترویج فرهنگ نورانی نمازدر جامعه  و همچنین عرضه محصولات فرهنگی ستاد نماز ، برگزاری جشن های تکلیف و استفاده از مبلغین برای پاسخ به شبهات ومسائل شرعی و همچنین تصحیح قرائت نماز از دیگر برنامه ها و اهداف ستاد اقامه نماز استان در مدت برگزاری نمایشگاه است.

برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی ستادنماز در نمایشگاه قرآن استان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا