اخبارچهار محال و بختیاری

برگزاری برنامه های نمازی در زیر مجموعه های ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز دوشنبه، دوم بهمن ماه، با سلیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان با محوریت برگزاری برنامه های نماز ویژه ورزشکاران، دیدار و گفتگو کرد.

حجت السلام والمسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، نماز را مهم ترین عامل تقویت اعصاب و روان انسان دانست و گفت: نماز می تواند هر انسانی را شاداب و سرشار از انرژی کند و در همین خصوص ورزشکاران ما باید بندانند که نماز چقدر می تواند در روحیه و رفتار آنان اهمیت ویژه ای داشته باشد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های نمازی در زیر مجموعه های ورزش و جوانان استان افزود: ادراه کل ورزش و جوانان استان باید در اولین فرصت، برنامه ها و نشست های تخصصی نماز و مهدویت، ویژه ورزشکاران را در همه ریز مجموعه های خود با دعوت از اساتید برجسته از مرکز تخصصی نماز برگزار کند.

حجت السلام کریمی اظهار کرد: باید در محیط های ورزشی و ورزشگاه های استان، فرهنگ نماز و نمازخوانی را بیش از گذشته ترویج دهیم و با تجهیز و تعمیر نمازخانه های اماکن ورزشی، شرایط را برای اقامه نماز ورزشکاران فراهم کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطرنشان کرد: اساتید و مربیان ورزشی نقش بسیار مهمی در ترویج نماز بین ورزشکاران دارند و باید در نظر داشته باشند که همیشه در وقت نماز تمرینات و مسابقات را به مدت ۲۰ دقیقه تعطیل کنند که ورزشکاران بتواند نماز اول وقت خود را اقامه کنند و همیشه کنار تعلیمات و تمرینات ورزشی، ورزشکاران را به اقامه نماز اول وقت تشویق کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا