اخبارخراسان رضوی

برگزاری دوره های آموزشی ویژه طلاب از جمله اقدامات ستاد اقامه نماز و حوزه علمیه خراسان

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در نشست با مدیر حوزه علمیه: همیشه ستاد اقامه نماز جهت خدمت رسانی به طلاب در کنار حوزه ی علمیه بوده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان در نشستی صمیمی با حجت الاسلام و المسلمین خیاط مدیر حوزه علمیه خراسان روز سه شنبه ۲ خرداد ماه دیدار و گفتگو کرد.

ابتدا حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تبریک مسئولیت جدید حجت الاسلام خیاط برای ایشان در ادامه مسیر آرزوی توفیق کرد و اظهار داشت: همیشه ستاد اقامه نماز جهت خدمت رسانی به طلاب در کنار حوزه ی علمیه بوده است و ما اصالت حوزوی و طلبگی خود را حفظ کرده ایم.

وی افزود: سابقا برنامه های مشترکی فی مابین ستاد و حوزه به شکل عملیاتی در حال انجام بوده است که با حضور شما با قوت در صورت حمایت بیشتر پیگیری خواهد شد.

سبحانی نیا در ادامه اقدامات مشترک ستاد اقامه نماز و حوزه علمیه را اینگونه بازگو کرد: انجام دوره کوتاه مدت مقدماتی ویژه طلاب سطح یک جهت تربیت امام جماعت در مدارس، برگزاری دوره تخصصی نماز ویژه طلاب سطح دو و سه، اجرای دوره آموزشی تفسیر نوین در قالب طرح بیان و تبیان از جمله اقدامات مشترک بوده است که با حمایت حضرتعالی با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیرستاد اقامه نماز خراسان رضوی به رشته تخصصی نماز که در قم با موفقیت در حال اجرا است اشاره نمود و اضافه کرد: با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های حوزه علمیه خراسان می توان این رشته تخصصی را برای طلاب سطح سه نیز دایر کرد که نیاز به کار کارشناسی و دفاع از این طرح در کمیسیون های علمی حوزه دارد و این طرح از قبل آماده شده است.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین خیاط ضمن تشکر اجرای همه ی پیشنهادات مطرح شده در جلسه را قابل پیگیری و اجرایی دانست و انجام هر یک از این پیشنهادات را با کمک معاونت های علمی، پژوهشی و تبلیغی حوزه ی علمیه خراسان تاکید نمود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا