اردبیل

مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهرستان سرعین برگزار شد

امام جمعه سرعین در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر سرعین تصریح کرد: وضو و اذان ورود به نماز و زمینه روحی برای پرداختن به این عبادت است .

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز سه شنبه هجدهم بهمن ماه مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم دختران شهرستان سرعین با سخنرانی و اقامه نماز جماعت حجت الاسلام و المسلمین اصغری امام جمعه شهر سرعین در محل مسجد صاحب الزمان “عج” برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین اصغری امام جمعه سرعین طی سخنانی در خصوص آمادگی برای نماز گفت : خوشا به حالتان که به سن تکلیف رسیده اید چرا که لیاقت آن را یافته اید که پروردگارتان شما را مورد خطاب خویش قرار می دهد و از شما انجام عبادتی همچون نماز را می طلبد .
حجت الاسلام و المسلمین اصغری در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم دختر شهرستان سرعین خطاب به آنان اظهار داشت: نماز و مسایل احکام آن را فرا بگیرید و خودتان را به خواندن مرتب نماز در شبانه روز عادت دهید و آمادگی لازم را از هر جهت برای اجرای فرمان خدا را در زندگی خودتان فراهم کنید. وی تصریح کرد: وضو و اذان ورود به نماز و زمینه روحی برای پرداختن به این عبادت است .
مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهر سرعینمراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهر سرعینمراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهر سرعینمراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهر سرعین

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا