اخبارکرمانشاه

جشن تکلیف ۱۰۰۰ دانش آموز پسر کرمانشاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، جشن تکلیف ۱۰۰۰ نفر دانش آموز پسر کرمانشاهی در روز دوشنبه دوم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیر کل، معاون پرورشی، رئیس و کارشناسان اداره کلل قرآن و عترت، اداره کل اموزش و پرورش ، مدیران و معاونین پرورشی نواحی استان و مدیران و معاونین پرورشی مدارس در مسجد چهارمین شهید محراب در الهیه کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم معنوی مدیر کل آموزش و پرورش اظهار داشت ،جشن عبادت و شکرگزاری پسران و دختران نوجوان مسلمان که از آن روز مکلف به رعایت و انجام دستورات الهی می شوند بسیار مراسمی معنوی و در ذهن مکلفان خاطره انگیز و بیاد ماندنی می باشد.

محمدی خاطرنشان کرد: یکی از تکالیف الهی که بعد از مکلف شدن بر هر مسلمانی واجب می شود، اقامه نماز است.و نماز بهترین وسیله برای ارتباط با خداوند متعال ابوده و این فریضه الهی انسان را در مسیر حق پرورش داده و هدایت می کند.

وی از همه دست اندرکاران برگزاری این مراسم معنوی تقدیر تشکر نمود.لازم به ذکر است که کلیه برنامه های جشن توسط خو دانش آموزان اجرا و در پایان حاضرین نماز جماعت ظهر و عصر خود را به امامت حجت الاسلام و المسلمین مولوی مدیر ستاد استان اقامه نمودند.


جشن تکلیف 1000 دانش آموز پسر کرمانشاهی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا