اخبارکهگیلویه و بویراحمد

برگزاری جشن تکلیف ۷ هزار دانش آموز دختر در استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، جشن تکلیف ۷ هزار دانش آموزان دختر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیر کل آموزش و پرورش، معاونین مدیر کل مدیر اموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و معاونین روز دوشنبه۳بهمن ماه در حسینیه ثارالله برگزار گردید.

مدیر کل آموزش و پرورش در این آئین گفت: همزمان با آغاز ماه رجب و ولادت امام محمد باقر (ع) جشن تکلیف ۷ هزار دانش آموز دختر در مرکز استان وشهرستانهای تابعه آغاز شد.

حسنعلی عزت بیان کرد: این آئین  معنوی در بویراحمد به نمایندگی از دیگر شهرستان ها در استان برگزار شد.

عزت خواه ادامه داد: جشن تکلیف در واقع شروع هم صحبتی با خداوند است و امیدواریم که این دختران بتوانند وظایفی که به عنوان تکلیف بر عهده دارند به درستی انجام دهند.

وی افزود: هدف از برگزاری جشن تکلیف،ترویج فرهنگ دینی و آشنایی دانش آموزان به امور دینی و تکالیف، توسعه عفاف و حجاب در مدارس و همچنین باقی ماندن خاطره‌ای خوب در ذهن دانش آموزان است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت: جشن تکلیف ،شیرین ترین لحظه نورانی هر انسانی است که با آغاز  آن، رسما به استقبال  تکلیف های خدایی می رود که در شهرستان بویراحمد بیش از ۳ هزار دانش آموز دختر سن تکلیف خود را جشن گرفتند.

کورش دلشاد افزود: این آئین که امروز و همزمان با ولادت امام محمد باقر (ع) برگزار شد، ۲ هزار دانش اموز دختر این شهرستان حضور دارن و بیش از هزار نفر دیگر هم در مدارس خود این آئین را جشن گرفتند.

جشن تکلیف دانش آموزان دختر در کهگیلویه وبویر احمدجشن تکلیف دانش آموزان دختر در کهگیلویه وبویر احمد

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا