اخبارکرمانشاه

از دبیران فعال شورای اقامه نماز دستگاههای اجرایی کرمانشاه تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، در روز یکشنبه بیستم خرداد ماه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز، از دبیران فعال شورای اقامه نماز دستگاههای اجرایی کرمانشاه در محل ستاد تجلیل بعمل آمد.

در این جلسه مدیر ستاد استان با بیان اهمیت و جایگاه نماز از دیدگاه قرآن و احادیث و روایات، تلاش دبیران دستگاهها را در امر فراهم آوردن شرایط مطلوب اقامه نماز و  ادای این فریضه الهی در سطح دستگا هها را کاری خدا پسندانه و دارای اجر دنیوی و اخروی دانست.

مولوی با اشاره به فرایند ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در رابطه با فعالیتهای انجام گرفته در خصوص توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نورانی نماز و اینکه در جریان این امر همه ساله با رصد فعالیتهای انجام گرفته و ارزیابی دستگا هها ی فعال توسط هیات استان گفت: امروز شما عزیزان متولی امر معنوی واجب الهی در برپایی و اقامه نماز در دستگاههای اجرایی استان هستید و بر خود ببالید چرا که تلاش و کار ارزشمند شما در راستای کار انبیای الهی می باشد.

وی افزود: در راستای پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال ۸۳ به اجلاس سیزدهم نماز در بحث فرایند ارزیابی دستگاهها اجرایی،  سهم هر دستگاهی از مجموعه فعالیتها ی آنها به دقت مورد ارزیابی قرار گرفته و همه ساله دستگاههایی که بنحو شایسته فعالیتهایی را در جهت توسعه  و ترویج فرهنگ نماز به انجام رسانده مورد تقدیر قرار می گیرند که در این راستا  امروز از شما عزیزان بعنوان دبیران دستگاه های برتر استان در سال ۱۴۰۱ تجلیل بعمل می آید.

درادامه خزایی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان در رابطه با چگونگی و نحوه بررسی مستندات در سامانه سجاده توضیحاتی را ارائه کرد و در پایان جلسه نیز توسط مدیر ستاد استان از دبیران شرکت ارتباطات زیر ساخت، شرکت پست و اداره کل فنآوری اطلاعات استان تجلیل بعمل آمد.

تجلیل از دبیران فعال شورای اقامه نماز دستگاههای اجرایی کرمانشاه -3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا