چهار محال و بختیاری

مراسم تجلیل و تقدیر از فرزندان نومکلف کارکنان اداره کل پست استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، مراسم تجلیل و تقدیر از فرزندان نومکلف کارکنان پست استان چهارمحال و بختیاری با حضور اسماعیل اعرابی سرپرست اداره پست استان،حجت الاسلام محمدی امام جماعت و فرزندان کارکنان به همراه خانواده هایشان در محل نمازخانه پست استان روز دوشنبه دبیست و دوم اسفند ماه برگزار شد.

سرپرست اداره کل پست استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حاضرین و نومکلفان گفت: ورود به سن تکلیف و پذیرفتن عبودیت و بندگی پروردگار متعال را بر شما فرزند مومن و متعهد تبریک و تهنیت می گویم، امید است که زیر باران رحمت الهی قلب پاک و مهربان شما سرشار از شور عبادت و برپایی نماز و سایر دستورات دین مبین اسلام باشد.

وی افزود: مکلف شدن شما نوگلان عزیز سر فصل بهار عمر است و به شما مسئولیت اجرای فرایض دینی داده می شود تلاش کنید در جمع بندگان و عبادت کنندگان واقعی و شکرگزار نعمت های خداوند تبارک و تعالی باشید.

در ادامه حجت الاسلام محمدی امام جماعت داره کل پست استان چهار محال و بختیاری ضمن تبریک به فرزندان نو مکلف در خصوص اجرای فرایض دینی و نقش عبادت و بندگی در زندگی انسان اظهار کرد: شما فرزندان عزیز با رسیدن به سن تکلیف و وظایف والدین خود را نیز به چندان می کنید همیشه شکرگزار خداوند باشید و در هر حال خدا را بیاد داشته باشید.

شایان به ذکر است: در پایان این مراسم پرنشاط و معنوی که با اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام محمدی همراه بود لوح یادبود جشن تکلیف از طرف سرپرست پست استان و هدیه به فرزندان نومکلف اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا