چهار محال و بختیاری

تجلیل و تقدیر از فرزندان نومکلف کارمندان بانک ملت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، تجلیل و تقدیر از فرزندان نو مکلف کارمندان بانک ملت با حضور علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و مدیر و جمعی از کارکنان بانک ملت روز دوشنبه بیست و دوم اسفندماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه ریاست شعبه مرکزی بانک ملت استان ضمن تشویق فرزندان نومکلف در جسله به اقامه نماز و داشتن حجاب، گزارشی را از عملکرد این دستگاه در خصوص اجرای عناوین تفاهم نامه ارائه کرد.

در ادامه خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز خطاب به بچه های نوکلف گفت: خلعت زیبای تکلیف بر شما خجسته باد، ورود به سن تکلیف و پذیرفتن عبودیت و بندگی پروردگار متعال را بر شما فرزندان مومن و متعهد تبریک و تهنیت می گویم.

وی افرود: امید است در سایه ی توجهات خاص خداوند کریم و اطاعت از فرامین حضرت حق موجبات سعادت دنیا و آخرت را فراهم نمایید.

خدادادی اظهارکرد: شما بچه ها و فرزندان نومکلف از اینجا به بعد سوگند یاد می کنید که همیشه نماز اول وقت را به پا دارید و حجاب خود را هیچ وقت رها نکنید چرا که این حجاب و نماز است که آرامش خاطر به روح و جسم شما می دهد.

کارشناس نظارت و ارزیابی در پایان خطاب به والدین بچه های نومکلف گفت: این رفتار و اخلاق شما پدران و مادران است که فرزند را تربیت می کند، پس یادتان نرود از نماز غافل نشودید و نماز اول وقت را همیشه به پا دارید تا فرندان شما هم با نگاه به عملکرد شما در خصوص نماز رفتار کنند.

تجلیل و تقدیر از فرزندان نومکلف کارمندان بانک ملت برگزار شد

تجلیل و تقدیر از فرزندان نومکلف کارمندان بانک ملت برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا