اخبارگیلان

مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاه های اجرایی برتر در حوزه نماز استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاههای برتر استان گیلان در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال ۱۴۰۰ با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری  و مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان و دبیران و امامان جماعت دستگاه های مشمول تقدیرو تقدیر ویژه در سالن اجتماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران رشت در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ برگزار شد.

مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاههای برتر  استان گیلان

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حجازی مدیر ستاد اقامه نماز گیلان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز، روند ارزیابی از دستگاههای اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز را تشریح کرد و گفت: هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز هر ساله دستگاههای اجرایی استان را که در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز طبق توافق نامه ها کشوری و بومی و دستورالعمل های اجرایی مورد ارزیابی قرار میدهد و در پایان سال از  دستگاههای که مشمول تقدیر و تقدیر ویژه شده اند با همکاری استانداری گیلان تجلیل به عمل می آورد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان افزود: تجلیل از دستگاههای برتر استان بدین معنا نیست که بقیه دستگاهها نماز نمی خوانند یا در زمینه نماز فعالیتی ندارند بلکه بدین معنا است که دستگاهها با همکاری و همدلی و تبادل تجربیات با هم بتوانند به جایگاههای رفیع و در شان نماز دست یابند و از دستگاههای موفق الگو برداری کنند.

مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاههای برتر  استان گیلانرضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان نیز در این مراسم گفت: نماز تلاش برای رسیدن به رستگاری خویش است و هیچ جلسه و کاری مهمتر از نماز نیستو باید تمامی دستگاهها اهتمام جدی در زمینه نماز داشته باشند تا همه جزو دستگاههای برتر باشند .

وی افزود: از دستگاههای اجرایی  انتظار داریم که بهترین مکان و فضای اداره خود را برای نمازخانه قرار بدهند و نمکازخانه باید از دیگر اناق ها حتی اتاق رییس زیباتر و تمیزتر باشد. باید به نماز خانه های بین راهی و مساجد نیز توجه کرد و هموارهمزین و تمیز کرد تا مسافرانی که قصد اقامه نماز دارند در رفاه باشند و آنچه که در شان نماز و دین اسلام است رعایت شود.

در پایان این مراسم از دستگاههای برتر که در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز مشمول تقدیر و تقدیر ویژه شده اند با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاههای برتر  استان گیلان

مراسم تجلیل و تقدیر از دستگاههای برتر  استان گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا