اخباریزد

تقدیر و تجلیل ستاد اقامه نماز استان یزد از مسئولان دانشگاه فرهنگیان

به گزارش روابط‌ عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، به منظور تقدیر و تجلیل از فعالیت های ارزشمند و عملکرد فزاینده این دانشگاه در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز از علی اکبر کریمی زارچی سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان، مرتضی جمالی، مسئول نمایندگی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه و نجمه سلطانی نژاد، رییس پردیس حضرت فاطمه الزهرا(س) در روز سه شنبه هشتم خرداماه سال جاری در ستاد اقامه نماز تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد؛ کریمی زارچی سرپرست دانشگاه فرهنگیان یزد، گزارش مختصری از فعالیت های صورت گرفته در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز ارائه کرد و اظهار داشت: یکی از راهبرد های اساسی دانشگاه فرهنگیان یزد در مدیریت جدید، توجه به حوزه نماز بوده و معتقدیم میزان پیشرفت فعالیت ها، تحولات این دانشگاه و موفقیت در زمینه های آموزشی و فرهنگی متکی به میزان کیفیت عملکرد ما در حوزه نماز در این دانشگاه خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از حمایت های ستاد اقامه نماز و در تبیین فعالیت ها، با اعلام آمادگی برای همکاری با این ستاد در ابعاد مختلف، خاطرنشان کرد: استفاده از ابزار و عرصه هنر و رسانه یکی از مهم ترین زمینه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز است.

وی ضمن بهره گیری از تمام فعالیت های علمی صاحب نظران و اندیشمندان استانی و بررسی وتبیین راهکار های کاربردی انتقال مفاهیم نماز در قالب بسترهای هنری و رسانه ای، از آمادگی دانشگاه فرهنگیان در برگزاری پویش ها، مسابقات، جشنواره ها و … مختلف خبر داد.

در این نشست همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان با تشکر از فعالیت های بسیار خوب صورت گرفته اظهار داشت: اکنون در دانشگاه فرهنگیان یزد نسبت به سال های گذشته و در مقایسه با عملکرد سایر دستگاه ها شاهد وضعیت مطلوبی هستیم و از حمایت های دانشگاه فرهنگیان در برگزاری طرح معراج و در بهبود فعالیت های مرتبط سپاسگزاریم.

همچنین حجت‌الاسلام جمالی با تبیین اهمیت و جایگاه نماز و همچنین با ارائه گزارش اقدامات در حوزه نماز به ارایه پیشنهادات لازم جهت ارتقا فضا فعالی پرداخت و مقرر شد جلسات هم فکری تداوم یابد. شایان ذکر است حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی از مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان یزد با لوح سپاس تقدیر و تجلیل کرد.

منبع: دانشگاه فرهنگیان یزد

 

تقدیر و تجلیل ستاد اقامه نماز استان از مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان یزد تقدیر و تجلیل ستاد اقامه نماز استان از مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان یزد تقدیر و تجلیل ستاد اقامه نماز استان از مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا