اخبارهمدان

از فعالان عرصه توسعه وترویج نماز استان همدان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، طی مراسمی که روز چهارشنبه پانزدهم دی‌ماه باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار شد از فعالان عرصه توسعه و ترویج نماز و مهدویت و اقشار تاثیرگذار تجلیل بعمل آمد.

در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، بیان کرد: لازم است کارگروهی متشکل از افراد فرهیخته در اقشار مختلف تشکیل شود و ضمن احصاء آسیب‌ها و موانع دلایل ریشه‌ای آن را مورد بررسی قرار دهند . حجت‌الاسلام سید مرتضی حسنی‌حلم، مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان ظهر امروز در آیین تجلیل از خادمان و فعالان عرصه نماز و مهدویت اظهار کرد: در شرایطی که با سنگین‌ترین تهاجمات دشمن در عرصه اعتقادی و اسلامی مواجهیم و صدها فیلم، انیمیشن، کتاب، مقاله و سایت در حال ایجاد شبهه به مبانی شیعی هستند، لازم است تا متولیان فرهنگ به وظیفه خود به درستی عمل کنند و وارد میدان شوند.

حسنی حلم  با تاکید بر اینکه نیازمند حرکتی پر شتاب و البته با برنامه و تفکر جدید در عرصه مهدویت هستیم، گفت: هر کس به اندازه توان خود باید وارد این میدان شود . بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) نیز حمایت و همکاری در این مسیر را از وظایف خود می‌داند و با تمام توان آماده تلاش برای دستیابی به اهداف و تحقق مباحث بیانیه گام دوم می‌باشد.

وی افزود: برای دستیابی به اهداف اصلی و آشنایی اقشار مختلف با فرهنگ مهدویت، لازم است از تمام ظرفیت‌های موجود به نحو احسن بهره برداری کنیم. لذا سیاست مجموعه مهدویت نیز بر آن است که با ایجاد ارتباط بین بخشی بین دستگاه های مختلف، به اهداف اصلی دست پیدا کنیم. وی با تاکید بر اینکه خلاقیت در کار فرهنگی مهم است، اذعان کرد: لازم است کارگروهی متشکل از افراد فرهیخته در اقشار مختلف تشکیل شود و ضمن احصاء آسیب‌ها و موانع دلایل ریشه‌ای آن را مورد بررسی قرار دهند و یک برنامه کامل و مدون تدوین شود.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های صورت گرفته تا به امروز خوب بوده اما کافی نیست، گفت: در شرایط فعلی شاهد هجمه‌های شدیدی از طرف دشمنان قسم خورده ای هستیم که شبانه روز در حال فعالیت هستند و با استفاده از ابرازهای تبلیغاتی خود به دنبال ضربه به اعتقادات مذهبی مردم و خصوصا جوانان هستند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان ادامه داد: وظیفه اصلی ما تربیت افرادی است که با آنها ارتباط داریم، همانور که وظیفه اصلی پیامبران بحث تربیت است و هیچ شأنی بالا تر از تربیت نداریم. حجت‌الاسلام حسنی حلم خاطرنشان کرد: نماز، معارف مهدویت و اهل بیت علیهم السلام همه و همه به قرآن ختم می‌شود که با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان لازم است که نگاه ویژه‌ای به قرآن داشته باشیم‌.

از فعالان عرصه توسعه وترویج نماز استان همدان تقدیر شد
از فعالان عرصه توسعه وترویج نماز استان همدان تقدیر شد
از فعالان عرصه توسعه وترویج نماز استان همدان تقدیر شد
از فعالان عرصه توسعه وترویج نماز استان همدان تقدیر شد

از فعالان عرصه توسعه وترویج نماز استان همدان تقدیر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا