اخبارلرستان

از فعالین نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، از فعالین امر اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه در تاریخ بیستم اسفند ماه تقدیر به عمل آمد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در مراسم تجلیل از فعالین امر اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: اهتمام درخصوص تبلیغ، تبیین و ترویج فرهنگ نماز جماعت با محوریت آیات و روایات و دستورات اسلامی وظیفه همگان و رمزسعادت بشریت و نجات جامعه  است.

وی گفت: نماز وسیله تقرب بنده به خداوند متعال، تجلی روح بندگی و موجب پاکی و طهارت روح و جان انسان هاست و به مانند شستشوی وجود در چشمه سار زلال عبودیت است که در شبانه روز در پنج نوبت در فریضه نماز صورت می پذیرد.

چراغی تصریح کرد: اگر به دنبال جامعه‌ای نماز خوان، نمازی، کارآمد و با نشاط دینی هستیم باید همگی نسبت به نماز اهتمام ویژه داشته باشیم، در جامعه نمازی، تنها هدف خواندن نماز نیست بلکه باید به آثار و کارکرد‌های نماز در این جامعه توجه شود.

همچنین قابل ذکر است که در پایان از فعالین امر اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از فعالین امر اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستانتقدیر از فعالین امر اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا