اخبارکردستان

مراسم تجلیل از فعالین قرآن و نماز در سنندج

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش کردستان: مدرسه دولتی و غیر دولتی در امر نماز هیچ تفاوتی ندارند و بر‌همین اساس زنگ نماز امسال در‌ مدرسه رستگاران که مدرسه ای غیردولتی است توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان به صدا در آمد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، در روز دوازدهم آذر ماه تجلیل از فعالین قرآن و نماز در مدرسه رستگاران سنندج با حضور امام جمعه سنندج، مدیرکل تبلیغات اسلامی، مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۱ سنندج، رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولین برگزار شد.

به مناسبت هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس غیردولتی و هیئت‌امنایی کردستان با همکاری اداره مشارکت ها از فعالین قرآن و نماز توسط مسئولین استانی تقدیر بعمل آمد.

طیبی راد معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش ضمن خیرمقدم به حاضرین و تاکید بر اقامه نماز در‌همه ‌مدارس خصوصا مدارس غیر دولتی گفت: مدرسه دولتی و غیر دولتی در امر نماز هیچ تفاوتی ندارند و بر‌همین اساس زنگ نماز امسال در‌ مدرسه رستگاران که مدرسه ای غیردولتی است توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان به صدا در آمد.

وی با اشاره به طرح یاوران نماز گفت: امسال در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز از والدین و دانش آموزان تحت عنوان یاور نماز دعوت به توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز می شود.

در ادامه ماموستا رستمی امام جمعه سنندج و درخصوص قرآن، انس با قرآن، اهمیت نماز و ارتباط با خدا برای دانش آموزان سخنرانی کردند.

در مراسم تجلیل از فعالین قرآن و نماز در سنندج از قرائت قرآن، سرود قرآنی با محوریت دانش آموزان اجرا شد و‌ در پایان از حافظان و قاریان قرآن و فعالین نمازی توسط مسئولین با اهدای جوایز تقدیر بعمل آمد.

مراسم تجلیل از فعالین قرآن و نماز در سنندج مراسم تجلیل از فعالین قرآن و نماز در سنندج مراسم تجلیل از فعالین قرآن و نماز در سنندج

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا