آذربایجان شرقیاخبار

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و نماز پسران آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و نماز پسران آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد، آقای بیابانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو، آقای اولاد عبداللهی مشاور مدیر کل، سرکارخانم آذریان مشاور مدیر کل در امور بانوان و جوانان و سایر مسئولین، روز سه شنبه بیست سوم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی از مدیران، اساتید و مجریان مسابقات قرآنی و نمازی با اشاره به کلام خداوند ( إِنَّ الْعِزَّهَ لِلَّهِ جَمِیعًا) سوره یونس آیه ۶۵، گفت: دانش آموزان عزیز تمام عزت و بزرگی در دنیا و آخرت نزد خداست، اگر دنبال عزت در دنیا و آخرت هستین، ارتباط خود را با خدا قوی تر کنید و با تمسک به خدا، قرآن و اهلبیت مسیر زندگی را خود را روشن نگه دارید.

وی با اشاره به نقشه های دشمنان اسلام، افزود: دشمن نمی خواهد شما مومن و اهل قرآن باشید، چون سعادت دنیا و آخرت شما در راه قرآن و اهلبیت است، تلاش می کند بین شما و اهلبیت، معنویت فاصله بیندازد. و این کار را با ایجاد شبه و اخبار کذب دنبال می کند، شما باید اطلاعات خود را در زمینه های اعتقادی و علمی بروز نگه دارید، که در این زمینه کتاب صعود چهل ساله قابل استفاده است.

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن و نماز پسران آموزش و پرورش ناحیه دو تبریزتجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن و نماز پسران آموزش و پرورش ناحیه دو تبریزتجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن و نماز پسران آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا