اخبارکردستان

مراسم تجلیل از برگزیدگان فعال نمازی سال ۱۴۰۲ اداره کل تامین اجتماعی استان

مدیرکل تامین اجتماعی استان کردستان: نماز ستون دين و بهترین راه و روش برای انسان به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی پیش روست، و مطمئنا نماز در انگیزه کاری کارکنان و سالم سازی محیط تاثیر فراوانی دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیست و سوم اسفند ماه مراسم تجلیل از فعالان و برگزیدگان نمازی و همچنین جشن تکلیف فرزندان نو مکلف کارکنان تامین اجتماعی استان  در محل نماز خانه آن اداره کل با حضور مرادی کارشناس برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و قریشی مدیر کل تامین اجتماعی استان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا صباح قریشی مدیر کل تامین اجتماعی گزارش مفصلی از فعالیت های مختلف نمازی آن اداره کل و شهرستانهای تابعه ارائه کرد و اظهار داشت: نماز ستون دین و بهترین راه و روش برای انسان به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی پیش روست، و مطمئنا نماز در انگیزه کاری کارکنان و سالم سازی محیط تاثیر فراوانی دارد.

وی در ادامه تشکیل منظم جلسات شورای اقامه نماز دستگاه، اجرای مسابقات نمازی کتابخوانی،نقاشی و…، تجلیل از فرزندان نومکلف کارکنان و افرادی ساعی در امر نماز، تامین و تعمیر نمازخانه و سرویس های بهداشتی بعنوان زیر ساخت مورد نیاز جهت ادای امر نماز را از مهمترین کارهای صورت گرفته در آن اداره کل بر شمرد.

در ادامه مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مدیریت تامین اجتماعی استان در جهت رونق بخشی به امر نماز، ورود به ماه رمضان را فرصتی برای پالایش روح و روان توصیف و کسب رتبه برتر تامین اجتماعی استان در ارزیابی سال ۱۴۰۱ فعالیت های نماز آن دستگاه را تبریک گفت.

وی اظهار داشت: خوشبختانه مدیریت تامین اجتماعی بر اساس شاخص های تعریف شده در سامانه سجاده نماز پیشرفت قابل تحسینی داشته و حفظ و تقویت شرایط موجود نیاز به فعالیت مضاعف دارد.

وی افزود: در این راستا لازم است برنامه های بومی و ابتکاری متناسب باشرایط و نیاز مخاطبین دستگاه در دستور کار قرار گیرد. در خاتمه از فعالین نمازی،امامان جماعت دستگاه، فرزندان نومکلف کارکنان، برندگان مسابقات احکام و کتابخوانی و همچنین مدیر ستاد اقامه نماز استان بابت کمک به رونق بخشی نماز در تامین اجتماعی تقدیر بعمل آوردند.

مراسم تجلیل از برگزیدگان فعال نمازی سال ۱۴۰۲ اداره کل تامین اجتماعی استان مراسم تجلیل از برگزیدگان فعال نمازی سال ۱۴۰۲ اداره کل تامین اجتماعی استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا