اخبارگلستان

مراسم تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، همزمان با دهه کرامت، مراسم تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی با حضور مدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز، معاونین و اعضای شورای اقامه نماز آن اداره کل در روز یکشنبه هفتم خردادماه برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، در این مراسم با اشاره اهمیت نماز در دین اسلام، گفت: حقیقت نماز آن رابطه قلبی و عملی با خدا است و معجونی از تمام حرکاتی است که برای انسان وجود دارد و در ارکان نماز نهفته است.

وی افزود: در میان همه دستورات درخشان علمی و منطقی اسلام، نماز به ستون دین لقب گرفته و پایه سایر ارزش‌ها قرار گرفته است.

محمدی در ادامه سخنان خود، نماز را از ارکان دین بر شمرد و گفت: در اسلام هیچ عملی پس از خداشناسی به پای نماز نمی‌رسد و پذیرش عبادات دیگر بستگی به پذیرفته شدن نماز دارد.

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان اظهار کرد: شریعت مقدّس اسلام، برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این واجب الهی، دستورات گوناگونی از جمله رعایت آداب نماز، مراعات اوّل وقت، شرکت در نماز جماعت و حضور قلب در نماز را بیان کرده است.

در پایان از فعالین نماز اداره کل بهزیستی با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان تجلیل از فعالین نماز اداره کل بهزیستی استان گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا