لرستان

از فعالان و رابطین نماز در دانشگاه علوم پزشکی لرستان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، همایش تجلیل از فعالان و رابطین نماز در دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی استان، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، معاونین و دیگر مسئولین دانشگاه در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در  همایش تجلیل از فعالان و رابطین نماز اظهار داشت: اگر نور نماز را چه در فضای مجازی و چه در کارها یمان داشته باشیم می توانیم خود و خانواده و همچنین جامعه را از آسیب های اجتماعی و فضای مجازی حفظ کنیم و تلاش کنیم نماز موثرتری را اقامه کرده تا از طریق نماز مرحله به مرحله رشد کنیم.

وی عنوان کرد: نماز تجلی عشق و آینه عرفان و نردبان صعود به سوی معبود است. اصلی ترین نیاز بشر است و اقامه آن در جامعه از مهم ترین  برنامه های پیامبران الهی بوده و از اهم شاخص های جامعه دینی به شمار می رود.

چراغی تصریح کرد: برای توسعه و ترویج نماز شیوه ها و مهارت هایی نیاز دارد که باید به آنها اهمیت داده شود تا نسل جدید نیز به نماز علاقمند شود و همچنین نباید به وضعیت موجود نماز در جامعه راضی باشیم و باید برای بهتر شدن وضعیت موجود تلاش کنیم.

 گفتنی است که در پایان این همایش از شصد  نفر از فعالان و رابطین نماز ، برندگان مسابقات کتابخوانی و برندگان مسابقات دانشجویی در زمینه های مختلف تولید محتوا ، پوستر ، کلیپ و دیگر مباحث فرهنگی ، تجلیل به عمل آمد و هدایایی به برندگان مسابقات فرهنگی اهدا شد .

از فعالان و رابطین نماز در دانشگاه علوم پزشکی لرستان تجلیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا