اخبارقم

از مدیران برتر دستگاه های اجرایی استان قم در ترویج فرهنگ اقامه نماز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در نماز جماعت دستگاه‌های اجرایی از مدیران برتر استان در امر اقامه نماز تجلیل کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم با اشاره ارزیابی عملکرد ستاد اقامه نماز کشور گفت: ستاد اقامه نماز استان قم در اجرای برنامه‌ها موفق بوده است که این امر با حمایت‌ها و همکاری‌های برخی مدیران استانی تحقق یافته است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه بر لزوم قدردانی از مدیران برتر اشاره کرد و گفت: قدردانی از مدیرانی که اهتمامی مضاعف بر اقامه نماز دارند موجب ترغیب دیگر مسئولین خواهد بود.

وی در ادامه ارائه گزارش از تجلیل از مدیران برتر قم به حضور در نمازخانه دستگاه‌هایی همچون استانداری، مدیریت و برنامه ریزی و شرکت گاز استان اشاره کرد و گفت: با حضور در این دستگاه‌ها از اقدامات، عنایات و اهتمام مدیران با اهداء لوح و انگشتر تبرکی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجلیل شد.

تجلیل از مدیران برتر قم در ترویج فرهنگ اقامه نمازتجلیل از مدیران برتر قم در ترویج فرهنگ اقامه نماز

وی در ادامه به تشریح حمایت‌ها پرداخت و گفت: “برگزاری اجلاس استانی نماز“، “برگزاری دوره آموزشی نماز مدیران کل و روسای دستگاه‌ها”، “برگزاری جشنواره سراسری فجر تا فجر نماز“، “برگزاری بیش از ۱۳۰۰ نشست تخصصی نماز و مهدویت” از جمله اقدامات شاخص استان در سال جاری بود که با حمایت‌های این عزیزان انجام شد.

تجلیل از مدیران برتر قم در ترویج فرهنگ اقامه نمازتجلیل از مدیران برتر قم در ترویج فرهنگ اقامه نمازتجلیل از مدیران برتر قم در ترویج فرهنگ اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا