فارس

تجلیل از مسئولین فرهنگی و خادمین نماز اداره آبفا استان فارس انجام شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ تجلیل از مسئولین فرهنگی و خادمین نماز اداره آبفا استان فارس با حضور پاک‌فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام زارع دبیر اجرایی امور فرهنگی وزارت نیرو در استان فارس و علی جان صادق پور مدیر عامل شرکت آبفا فارس برگزار شد.

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در همایش تجلیل از مسئولین فرهنگی و خادمین نماز امور و ادارات آبفا تابعه این شرکت در شهرستان های فارس، گفت: آثار اقدامات فرهنگی طوری است که اگر به صورت مناسب و مستمر انجام پذیرد ، قطعا موجب پیشرفت و آبادانی در تمام ابعاد خواهد شد.

علی جان صادق پور مدیر عامل شرکت آبفا فارس که در همایش تجلیل از مسئولین فرهنگی و خادمان نماز این شرکت در حوزه ی ستادی و امور و ادارات آبفا تابعه سخن می گفت با اظهار خرسندی از برگزاری این همایش، اقدامات فرهنگی را زمینه ی توسعه ی و فهم بیشتر از مسائل اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی دانست.

وی تصریح کرد: آثار اقدامات فرهنگی طوری است که اگر این فعالیت ها به صورت مناسب و مستمر صورت پذیرد، قطعا موجب پیشرفت و آبادانی در تمام ابعاد خواهد شد.

وی رویکرد شرکت آبفا فارس را نیز در همین راستا توصیف کرد و گفت: خوشبختانه برنامه های فرهنگی خوبی در شورای فرهنگی و دینی شرکت تدوین و در حال اجراست که آثار بسیار خوب آن مشهود و محسوس است.

در ادامه این جلسه پاک فطرت مسئول ارزیابی و نظارت ستاد اقامه نماز استان فارس، طی بیاناتی ضمن تقدیر از اقدام شرکت آبفا استان فارس در ارج نهادن به مسائل فرهنگی از همه دست اندکاران حوزه ی فرهنگ خواست تا در راستای تحقق اصول جهاد تبیین همت نمایند. ایشان در ادامه خواستار ترویج فرهنگ نماز در محیط اداری و اقامه مستمر نماز جماعت در ادارات استان گردید.

در این مراسم که با حضور و سخنرانی، حجت الاسلام زارع دبیر اجرایی امور فرهنگی وزارت نیرو در استان فارس و حجت الاسلام بدیعی امام جماعت ستادی شرکت آبفا فارس همراه بود، جمعی از مسئولین فرهنگی و خادمین نماز حوزه ی ستادی و امور و ادارات تابعه آبفا شهرستان های استان فارس که در سال ۱۴۰۱ منشأ اثرات مطلوبی بودند، مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.

تجلیل از مسئولین فرهنگی و خادمین نمازتجلیل از مسئولین فرهنگی و خادمین نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا