اخبارهرمزگان

نماز باشکوه عید سعید فطر در هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، صبح امروز چهارشنبه بیست و دوم فروردین، نماز عید سعید فطر در محل مسجد جامع بندرعباس به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس با حضور با شکوه مردم اقامه شد.

مردم مومن در شهرها و روستاهای استان هرمزگان هم این نماز پربرکت را در مصلاها و بقاع متبرکه اقامه کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت: خدا را شاکریم امسال نیز فرصت و توفیق روزه‌داری و عبادت در ماه مبارک رمضان را عطا فرمود.

وی با اشاره به اینکه عید سعید فطر عید بندگی و اخلاص است، افزود: در عید فطر به حقیقت و معرفت و صداقت و انسانیت و ذات اصلی بازمی‌گردیم و پاداش یک ماه روزه‌داری را در مسابقه تقوی و بندگی دریافت می‌کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در خطبه‌های نمازعید فطر بندرعباس رهبر معظم انقلاب اسلامی را سکان‌دار این انقلاب دانست و گفت: با پیروی از ولایت فقیه می‌توانیم بر مشکلات و توطئه‌ها غلبه کنیم.

وی با تصریح بر این که راه اصلی مقابله با توطئه های دشمنان، وحدت به معنای واقعی کلمه است، خاطرنشان کرد:‌ همبستگی ما یک محور دارد و آن نیز حرکت حول محور امام المسلمین است که امروز سکانداری نظام جمهوری اسلامی را بر عهده دارد.

به گفته نماینده ولی فقیه در هرمزگان، بحران فلسطین به خواست آمریکا تمام نمی‌شود، بلکه به خواست جبهه مقاومت و ملت‌های آزاد و ملت فلسطین خواهد بود و تاکنون نیز صهیونیست ها با وجود کشتار و جنایات فراوان، راهی از پیش نبرده اند.

حجت الاسلام عبادی زاده ادامه داد: رمز تداوم انقلاب اسلامی نیز وحدت و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی است که توانسته در تمامی فراز و فرودها،‌ ایران اسلامی و جهان اسلام را به سمت و سوی مناسبی راهنمایی کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: بحران فلسطین تنها با اراده مردم فلسطین و محور مقاومت حل خواهد شد و اراده آمریکا و استکبار قدرتی برای حل این بحران ندارد.

وی به تلاش آمریکا برای تحمیل صلح ابراهیم به کشورهای اسلامی و شکست آن را نیز مورد اشاره قرار داد و عنوان داشت: ملت‌های منطقه به خوبی پی به ماهیت جنایت آلود رژیم صهیونیستی و دسیسه ها و جنایات این رژیم برده اند و می دانند که آمریکایی ها به دنبال زمان خریدن برای عمر و بقای صهیونیست ها و رژیم جعلی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به وعده الهی برای آزادی قدس شریف افزود: به زودی در سرزمین‌های اشغالی، شاهد پیروزی حق بر باطل خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت:در شرایطی که دشمن با تمام توان در جنگ با اسلام حضور پیدا کرده است، وحدت و همبستگی امت اسلامی می‌تواند رمز پیروزی ما باشد.

وی در پایان خطبه‌های نماز عید فطر گفت: آن‌هایی که در ماه مبارک رمضان تهذیب پیشه کردند رستگار شدند.

نماز عید سعید فطر در هرمزگان برگزار شد
اقامه نماز عید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان
اقامه نماز عید فطر در بندرعباس
اقامه نماز عید فطر در بندرعباس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا