اخبارهرمزگان

آغاز به کار هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، نشست هیات ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محمد اعتمادی مدیر ستاد اقامه نماز استان و شرکت کلیه اعضا روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت در دفتر مدیر ستاد اقامه نماز استان با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه فعالیت های مربوط به اقامه نماز در جامعه و در سطح دستگاه های اجرایی بیش از آن که مبتی بر الزامات و تعهدات سازمانی باشد بر باورهای دینی و احساس مسئولیت آحاد جامعه اتکا دارد برهمین اساس نظام ارزیابی عملکرد بنا شده تا اقدامات مرتبط با اقامه نماز مناسبت تر باشد.

وی اظهار کرد: ویژگی این نظام این است که با معرفی معیارها و شاخص های مربوط به آن راهنمای مناسبی برای عمل محسوب می شود و سازمان ها می توانند با بهره گیری از اتخاذ مدل فعالیت منسجم و یکپارچه ای را درباره توسعه فرهنگ نماز در حیطه مسئولیت خود سازماندهی نمایند.

محمد اعتمادی با قرائت آیاتی از کلام الله مجید افزود: براساس آموزه‌های قرآن کریم هرشخص یا مجموعه ای به دلیل آگاهی عمیقی که از نحوه عمل خویش دارد بهترین داور در مورد عملکرد خویش است.

وی در ادامه به نقش مدیران در شکل گیری یک رفتار صحیح و استقرار ارزش های مطلوب در دستگاه اشاره کرد و گفت: به منظور تحقق و پای بندی به اصول و ارزش‌های مناسب در سازمان و رشد و شکوفایی کارکنان در محیط به سمت ارزش‌های متعالی و توسعه فرهنگ نماز اقداماتی را طراحی و دنبال می کنند.

مدیرستاد اقامه نماز استان با بیان گزارشی از عملکرد هیات ارزیابی ستاد در سال گذشته به ارزیابی سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و گفت: در سال ۱۴۰۲ نیز با تغییراتی نسبت به سال گذشته کار خود را آغاز و به بررسی مستندات و خودارزیابی‌های دستگاه های اجرایی اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: تا پایان اردیبهشت ماه فرصت داریم تا نسبت به ثبت امتیاز اولیه دستگاه های اجرایی در سامانه معنا اقدام کنیم و این مدت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود و عزیزان در هیات ارزیابی باید تلاش کنند تا ان شاءالله در موعد مقرر ارزیابی به اتمام برسد و پس از آن در یک بازه زمانی دو هفته ای به اعتراضات دستگاه هایی که نسب به ارزیابی خود معترض هستند با دعوت از دبیر و یا رابط و مدیر دستگاه ها اقدام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا