آذربایجان شرقیاخبار

جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن باحضور حجت الاسلام صابر کارشناس برنامه ریزی، ارزیابی و نظارت، دکتر جمالوندی رئیس مدیریت شعب استان و سایر معاونین، روز یکشنبه سیزدهم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام صابربا اشاره به اهمیت جشن تکلیف، گفت: بهترین جشن در عمر انسان جشن تکلیف است، که خداوند متعال از این به بعد به دانش آموزان تکلیف می دهد و اعمال و رفتارشان مورد ارزیابی قرار می دهد.

وی در ادامه با اجرای مسابقه بین نو مکلفان به تشریح احکام واجبات، محرمات، احکام نماز و آداب نماز پرداخت.

جمالوند با تبریک جشن تکلیف برای نو مکلفان ضمن غنیمت شمردن این جشن بزرگ، گفت: از این به بعد شما مورد خطاب خداوند متعال قرار گرفته اید و خداوند با شما حرف می زند، پس سعی کنید دستورات خدا را اعم از احکام نماز، روزه، واجبات، محرمات و حجاب به خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد: نماز ستون دین است و اگر می خواهید زندگیتان منظم پیش برود، برنامه هایتان را با نماز تنظیم کنید، چرا که نماز تضمین موفقیت شما در دنیا و آخرت است.

وی با اشاره به لذت بردن از عبادت و نماز، افزود: اگر می خواهید در نماز لذت ببرید همیشه اول وقت بجا بیاورید، نماز اول وقت به فرموده آیت الله بهجت (ره) مانند لیمو شیرین است اگر به محض بریدن استفاده کنید لذت بخش و شیرین خواهد بود ولی هر چقدر دیرتر تلختر می شود.

جشن تکلیف بانک مسکنجشن تکلیف بانک مسکن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا