اخبارکرمان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان روز چهارشنبه مورخ ۲۴ اسفند ماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز،مدیر کل بنیاد مسکن، کارشناسان ستاد اقامه نماز و دیگر اعضاء برگزار گردید.

حجت الاسلام عربپور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان در این جلسه  ضمن تشکر از مدیر و کارکنان بنیاد مسکن که در دو دوره متوالی در زمینه اقامه نماز پیشگام بوده و جزء دستگاه های برتر به شمار می رود با اشاره به آیه الذین ان مکناهم فی الارض اقام و الصلوه گفت:اگر مدیر اداره در نماز جماعت حضور پیدا کند دیگر کارمندان هم به تبع آن حاظر میشوند و نماز جماعت در اداره رونق خاصی پیدا میکند.

وی همچنین اظهار کرد:در کنار نماز جماعت فعالیتهای فرهنگی از جمله تشویق و ترغیب همکاران،جشن تکلیف فرزندان همکاران و….. مورد تأکید است و لذا سعی کنید این فعالیتها مستمر برگزار شود و حتما گزارش فعالیتها را در سامانه سجاده ثبت نمایید.

همچنین در این نشست محمدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عزم جمعی خود در راستای توسعه و تعمیق نماز اداره تأکید نمود و گفت:حرف اول ما باید نماز باشد و دیگر کارها و فعالیتهای ما در تبع نماز است و همانطوری که در حدیث هست ان قبلت قبل ما سواها و ان ردت رد ماسواها اگر نماز ما قبول شد بقیه اعمال قبول میشوند و اگر نماز ما رد شد بقیه اعمال ما رد خواهد شد باید هر کار که در زمینه ترویج نماز از دستمان بر می آید کوتاهی نکنیم.

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز بنیاد مسکن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا