اخبارایلام

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، سعید طاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایلام با حضور در دفتر ستاد، با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در روز دوشنبه هشتم آبان‌ماه دیدار کرد.

رضایتی در ابتدای این دیدار ضمن عرض خیرمقدم، نماز را مایه سعادت انسان دانست و جایگاه نماز را بالاترین مقام در دین اسلام دانست و گفت: نماز در تمام ادیان الهى به عنوان برترین آیین عبادى و رکن معنویت و ارتباط با خداوند مطرح بوده است. نماز باعث ایجاد حس معنوی و دور کردن جامعه از بدی‌ها و زشتی‌هاست. زمانی که اقامه نماز در یک جامعه نهادینه می‌شود، بسیاری از مشکلات از آن جامعه دور خواهد شد. چونکه کسی که نماز می‌خواند خود را در برابر بسیاری از زشتی‌ها محافظت می‌کند و این یکی از فضایل نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام افزود: فضایل نماز انسان را از خیلی مشکلات و بدی‌ها دور می‌کند. این امر را اگر در انتخاب مسئولان نیز تأثیر دهیم، در جامعه اداری نیز اثرات مثبت خواهیم گذاشت. تأثیر آیتم تقید به نماز در انتخاب هر مسئول می‌تواند یک قدم اثرگذار در ایجاد جو معنوی و سالم در هریک از ارگان‌های ما باشد که بحمدلله در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ایلام به عینه مشاهده می‌شود.

طاهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایلام در تایید سخنان رضایتی گفت: تأکید من این است که در انتصاب یک فرد برای پست‌های مدیریتی و تأثیرگذار، شاخص معنویت و نماز در نظر گرفته شود زیرا که افراد نمازی، افراد با اخلاق و مردم داری هستند که به ایجاد جو صمیمی و احترام به ارباب رجوع در سازمان کمک می‌کنند.

طاهری در پایان اشاره کرد: جهاد کشاورزی شهرستان ایلام در نظر دارد که فعالیت‌های نمازی خود را در سامانه سجاده ثبت کند و در این خصوص حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی به عنوان رابط نماز این مدیریت بحضور معرفی می‌گردد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا