اخبارایلام

جلسه هیات ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، جلسه هیات ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام در روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

حسین الباد کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ایلام در ابتدای جلسه هیئت ارزیابی به تشریح سیاست‌ها و دستورالعمل ارزیابی عملکرد پرداخت و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان از ابتدای آبان ماه لغایت ۲۸ فروردین نسبت به بارگذاری مستندات عملکردی خود در سامانه سجاده اقدام کرده‌اند. اکنون هیئت ارزیابی استان با نهایت دقت و عدالت این مستندات را بررسی کرده و تمامی نقاط ضعف و قوت هر دستگاه‌ها برای گزارش به دستگاه و همچنین مراجع بالادستی ارزیابی خواهد کرد.

وی افزود: وظیفه ما در این هیئت این است که مستندات عملکردی را با نهایت عدل و انصاف بررسی کنیم و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز و گسترش و پیشرفت هرکدام از دستگاه‌ها در این زمینه، نواقص موجود را به هرکدام از مدیران این دستگاه‌ها گزارش دهیم.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان در پایان جلسه هیئت ارزیابی عملکرد اقامه نماز استان، توجه به نماز را عامل پیشبرد اهداف سازمانی و ایجاد جو معنوی و صمیمی در ادارات دانست و گفت: وقتی در ادارات ما نماز جماعت بصورت پرشور و باشکوه برگزار شود، تأثیر آن در تمام کارکنان مشاهده می‌شود و علاوه بر بهبود عملکرد سازمانی، باعث ایجاد یک جو صمیمی در اداره به واسطه دیدار در نماز جماعت خواهد شد.

جلسه هیئت ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برگزار شد جلسه هیئت ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برگزار شد جلسه هیئت ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برگزار شد جلسه هیئت ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا