اخبارایلام

اولین جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ایلام برگزار شد

در راستای توجیه اعضای هیات ارزیابی و ایجاد یک خط روند مشخص در ارزیابی فعالیتهای سال 1401 دستگاه‌های اجرایی استان، اولین جلسه هیات ارزیابی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، اولین جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ایلام با حضور تمام اعضا و در محل دفتر ستاد اقامه نماز در روز یکشنبه ۷ خردادماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام ضمن عرض خوشامدگویی خدمت اعضای هیات ارزیابی استان ایلام، دقت در امر ارزیابی و بی طرفی را مهمترین اصل در این خصوص دانست و گفت: ارزیابی دستگاه‌های اجرایی استان ایلام از روز ۱۰ اردیبهشت آغاز و تا ۲۴ همین ماه ادامه خواهد داشت. چیزی که در این فرآیند بسیار مهم است دقت در بررسی مستندات و توضیحات و همچنین بی طرف بودن تمامی اعضای هیات می‌باشد.

وی افزود: اینگونه نباشد که دستگاهی که عملکرد مناسبی داشته مورد توجه قرار نگیرد و اما دستگاهی هرچند تاثیرگزار که در امر نماز بی‌توجه بوده در ارزیابی نمره بالا بگیرد. هدف در اینجا توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز است و همگی باید این اصل را در قضاوت خود سرلوحه قرار دهیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در پایان اشاره کرد: ارزیاب اصلی خداست و ما همگی وسیله‌ای برای توسعه و ترویج این فرهنگ و فضیلت نورانی در دستگاهی که قرار داریم هستیم. اما در بعضی مواقع در جهت اشاعه این فرهنگ نیاز است که توبیخ هم در کنار تشویق صورت بپذیرد. همانگونه که استاندار ایلام و رئیس شورای اقامه نماز استان اشاره کرده است، دستگاه‌هایی که در امر نماز کوتاهی می‌کنند باید شناسایی و توبیخ شوند.

این جلسه با حضور فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، حسین الباد کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد، محمد محمدیان روابط عمومی ستاد، علی اصغر خدیو بعنوان نماینده استاندار، محمد نوروزی بعنوان نماینده امام جمعه، ذبیح اله یکدلی بعنوان نماینده سازمان مدیریت، حجت الاسلام علی مراد زنگنه و عباس شیخ‌محمدی بعنوان نمایندگان منتخب دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا